2015 yılında Cafer AYDIN tarafından, Türkiye’nin önde gelen Hukuk Bürolarından biri olmak amacıyla kurulan İstanbul Legal, istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyerek hizmet ağını genişletmiş ve Türkiye’nin  ve Dünya’nın dört bir yanına, en hızlı ve en pratik çözümlerle hukuki yardım veren bir ofis konumuna gelmiştir. İstanbul  Legal , şirketler ,dernek ve vakıflar, kurumsal ve bireysel girişimciler başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın  farklı bölgelerinden yerli ve yabancı müvekkillere hukuki uyuşmazlıkları konusunda Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Rusça hukuki danışmanlık ve temsil imkanı sağlamaktadır.

Daha iyi planlama

2015 yılında Cafer AYDIN tarafından, Türkiye’nin önde gelen Hukuk Bürolarından biri olmak amacıyla kurulmuştur.

İş Yerleşimleri

İstanbul Legal, istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyerek hizmet ağını genişletmiş ve Türkiye’nin dört bir yanına yardım vermiştir.

Uzman Defansörler

Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Yasal Hakların Korunması

Türkiye Barolar Birliği'nin belirttiği “Avukatlık Meslek Kuralları” na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir.